Comeback ke shlédnutí

V dobách největší slávy mu ležely tisíce fanynek u nohou. Jeho hit Vsákneš se do mě jako déšť denně hrávaly rádia. Avšak sláva je dost vrtkavá a tak po letech strávených na výsluní hvězda Tomi Paciho zapadla. Náhle je nucen začít řešit problémy běžných smrtelníků a snít, že snad ještě někdy přijde jeho velký comeback. Tomáš se s touto změnou popasoval po svém, když už nemůže psát dějiny na pódiu, věnuje se hudbě alespoň prodejem jejích nosičů. Akorát dodnes stále nemůže pochopit, proč ve svém krámku U dvou akordů zaměstnal svého bratra Ozzáka. Něco jako pracovní morálka mu naprosto nic neříká a v chování k zákazníkům má hodně co dohánět. Pro Ozzáka existuje jen jediný hudební styl. Vše ostatní považuje za podřadné krákání, jenž je nutné neznalým zákazníkům vymluvit. Není tak nic neobvyklého, že ze dveří utíká nejeden člověk se slzami na krajíčku.

Ozzák je zkrátka nepřehlédnutelná osobnost se slabostí pro metal a zlatavý mok. Když zrovna nepředstírá zaneprázdněnost v obchodě, tak ho lze najít na dvou místech, na metalových koncertech nebo U jezevce. Na jeho spotřebě piva je tato hospůdka přímo závislá, takže má u Simony zvláštní výhody. Kdo jiný se může pyšnit vlastním metalovým půlitrem Do rodiny patří i Tomášova dcera Iva. pro ní není dvakrát lehké zvládnou domácnost s těmihle dvěma. Tomáš je až přehnaně opatrovnický a Ozzák, je zkrátka Ozzák s hodně netypickým přístupem k čemukoliv. Ivinou výtečnou kamarádkou je Saša, o chvilku mladší dvojče Lexi. Avšak to je jediné, co mají asi tak společného. Zatímco je Saša nenápadnou dívkou milující učení, Lexa musí být za jakýchkoliv okolností středem pozornosti a Iva o něm nemá velkého mínění.

Posledním dílkem do skládačky je velká fanynka Tomi Paciho. Marcelka za mlada nevynechala jediný jeho koncert. A nyní po letech by mu ráda pomohla s jeho comebackem. Dobrovolně se tak nabízí pomoci s rozjezdem obchodu. Tím však naráží na nevoli Ozzáka, který ji při každé příležitosti dává jasně najevo, co si o ní a bráchově hudbě myslí. Marcelka se však nehodlá nechat jen tak zlomit a nakonec opětovně dovádí Tomi Paciho na prkna, co znamenají svět. Všechny díly seriálu Comeback nabízí spoustu originální zábavy, která dokáže pobavit i při několikáté repríze. Comebacku se podařilo stát takovým malým kultem.